11.02.2019

Yeni Condair dış mekan buharlı nemlendiricileri

Condair, elektrikli buharlı nemlendiriciler ürün yelpazesini dış mekanda kullanıma uygun yeni IP55 sınıfı modeller ile genişletti. Condair RS rezistanslı ve Condair EL elektrot boylerli buharlı nemlendiriciler üzerindeki sağlam muhafazalar, ünitelerin çatılara yerleştirilebilmesini ve dış çevre koşullarında çalışabilmesini sağlar.

Özel tasarım IP55 sınıfı kabinlere sahip olan Condair'in yeni dış mekan nemlendiricileri, çatı üzerindeki standart nemlendiriciler için kullanılan koruyucu muhafazaya ihtiyaç duymaz. Bu, çatıda daha az yer kapladıkları ve montajlarının daha kolay olduğu anlamına gelir. Condair’in yeni dış mekan nemlendiricileri, sektörün en kompakt, en küçük yer kaplayan ürünleridir ve sahadaki taşımayı kolaylaştırmak için kaldırma kollarına da sahiptir.

Kabinlerde, -20°C ila 40°C arasında değişen dış ortam koşullarında iç sıcaklığı optimum seviyede tutmak için termostat kontrollü bir ısıtıcı ve fan ünitesi bulunur. Donma önleyici bir vana, çalışma dönemlerinde ünitenin 6°C'nin altındaki sıcaklıklarla karşılaşması durumunda nemlendiricinin tamamen boşalmasını sağlar.

Yeni Condair dış mekan nemlendiricileri duvara monte edilebilir ve böylece bir AHU'ya bağlanabilirler veya müstakil olarak durabilirler. Kilitlenebilir kapılar kolay erişim için çıkarılabilir ve isteğe bağlı iç aydınlatma servis ve bakım için görüşü arttırır.

Bu yeni geliştirilmiş “dış mekan” özelliklerinin yanı sıra, sağlam dış kabin içindeki Condair RS ve Condair EL buharlı nemlendiriciler bu rezistanslı ve elektrot boylerli nemlendiricileri pazar lideri yapan tüm yenilikçi özellikleri sunmaya da devam ediyor. En yeni dokunmatik ekranlı kontrol paneli, kullanım ve raporlama üzerinde sezgisel bir kontrol sağlar ve bir USB bağlantısı, yazılımın güncellenmesini ve Excel formatında indirilebilen geçmiş çalışma bilgilerinin alınmasını sağlar.

Condair RS rezistanslı buharlı nemlendirici, ısıtma elemanlarından kireçlenmeyi çözen ve tortu toplayıcı tankına düşmesini sağlayan yenilikçi bir tortu yönetim sistemine sahiptir. Bu, sistemden tortuyu uzaklaştırmak için büyük bir bakım duruşuna gerek kalmadan zaman zaman boşaltılabilmesine imkan verir. Condair EL elektrot boylerli nemlendirici, boyler silindirindeki mineral içeriğini hassas bir şekilde takip eden gelişmiş su kalitesi yönetimine sahiptir. Bu, tahliye etmek için sıcak suyun aşırı ve gereksiz akıtılması ihtiyacını önler ve kireç oluşumunu en aza indirir.

Haberlere geri dön 
Yeni Condair dış mekan buharlı nemlendiricileri

Condair dış mekan buharlı nemlendiriciler, çok çeşitli iklimlerde çalışması için tamamen test edilmiş ve onaylanmıştır.


Sektördeki en küçük kompakt kabin

Entegre kabin, piyasadaki diğer tüm dış mekan nemlendiricilerine kıyasla daha az yer kaplar.


Dış mekan buharlı nemlendiriciler konusunda uzman tavsiyesi için

Formu doldurun ve sizi hemen arayalım

Diğer haberler...