3.10.2021

Condair ISK-SODEX 2021 Fuarı'nda

Condair, 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Konge Merkezi'nde düzenlenen ISK-SODEX fuarında 2.Salonda A18 standında yer aldı. Pandeminin sona ermesini umutla beklediğimiz bugünlerde sektörün uzun bir aradan sonraki bu önemli buluşmasında şirket, nem alma, evaporatif soğutma ve nemlendirme konusunda en yeni ürün yelpazesini tanıttı.

Condair, evaporatif soğutucular, nem alıcılar veya nemlendiricileri sistemlerine dahil etmesi gereken tasarımcılar ve klima santrali üreticileri ile çalışma konusunda geniş deneyime sahiptir.

Condair standını bu fuarda ziyaret eden sektör mensuplarına evaporatif nemlendirme ve soğutma uygulamaları yelpazesine yeni katılan Condair MC ürününü tanıtma fırsatı buldu.

Standımızı ziyaret ederek en yeni nemlendirici ve nem alma teknolojisini tanıtmamıza, geliştirilmiş enerji tüketimi ve azaltılmış bakım gereksinimleri ile işletme maliyetlerinin nasıl azaltılabileceği konusunda tavsiyelerde bulunmamıza fırsat veren değerli sektör mensuplarına teşekkür ederiz.

Başlıca Haberlere geri dön 
Image
Image
Image

Nemlendirme ve Nem alma konusunda ücretsiz uzman tavsiyesi alın


Nemlendirme ve Nem alma konusunda ücretsiz uzman tavsiyesi alın

Bunlar da ilginizi çekebilir...