Condair DC 75 - 950

Yoğuşmalı Nem Alma Ünitesi

Condair DC yoğuşmalı nem alma cihazlarının endüstriyel, ticari ve depolama sektörlerinde birçok farklı uygulaması vardır. Soğutucu akışkan devresi sistemine dayanırlar ve genellikle bağıl nemin %35-45'e düşürülmesi gereken alanlarda kullanılırlar. Condair yoğuşmalı nem alma cihazları, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre çeşitli şekillerde yapılandırılabilir. Bu yüzden her uygulama için daima optimum cihaz seçeneğine sahibiz.

Condair DC serisindeki standart cihazlar çok çeşitli uygulamaları kapsar. Nem alma kapasiteleri 75 l/24saat ile 930 l/24saat arasında değişmektedir. 8.000 m3/saat'e varan devasa havalandırma kapasiteleri, en büyük binalarda bile nemi kontrol etmek için yalnızca bir veya birkaç cihazın gerekli olduğu anlamına gelir. Sabit ayakta durabilirler veya mobil kullanım için yapılandırılabilirler ve nemi alınmış havanın en iyi şekilde dağıtılmasını sağlamak için hava kanalı ağına bile bağlanabilirler.

Sıcaklığa duyarlı alanlar için sıcaklığa karşı özel versiyonlar sunuyoruz. Nem alma cihazından gelen yoğuşma ısısı, harici bir kondansatör vasıtasıyla çekilir ve oda sıcaklığı etkilenmez.

Condair yoğuşmalı nem alma cihazları, düşük oda sıcaklıklarında bile güvenli ve ekonomik çalışmayı sağlamak için standart olarak sıcak gazlı buz çözme sistemi ile birlikte gelir.

 

 

Özellikler & Faydalar

  • Dayanıklı gövde - Dayanıklı, sıcak daldırma galvanize RAL 9006 gövde, maksimum koruma sağlar.

  • Esnek bağlantı seçenekleri - Condair DC nem alma cihazları bağımsız olarak çalıştırılabilir veya bir havalandırma kanalına bağlanabilir.

  • EC fan - Yüksek kaliteli fan enerji tasarruflu ve sessiz çalışır.

  • Kontrol - Nem alma cihazlarımız mikroişlemci kontrollüdür.

  • Soğutma devresi - Yüksek verimli R410A soğutma devresi.

  • Isı eşanjörü - Agresif çevre koşullarından korumak için standart olarak özel kaplamalı ısı eşanjörleri kullanıyoruz.

Diğer nem alma üniteleri veya kurutucular