Rahatlayın ve Condair'in son derece yenilikçi buhar banyosu sistemlerinin keyfini çıkarın

Günümüzde birçok otel ve sağlık kulübü, konuklarının ve üyelerinin iyiliği için spa tesisleri sunmaktadır: Yüzme havuzu, sauna ve giderek daha sık olarak buhar banyosu veya buhar duşu. Ancak buhar banyoları giderek daha fazla sayıda özel evlerde bulunmaktadır ve faydaları tek kelimeyle eşsizdir.

Evde, bir buhar banyosu kabini bir duştan biraz daha fazla yer kaplayabilir ve Condair buhar banyosu jeneratörlerinin gücü ve teknik özellikleri tam olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Ayrıca Condair, tam ölçekli spalar da dahil olmak üzere her türlü kurulumda kullanıma uygun buhar üreten bileşenlerden oluşan eksiksiz bir sistem sağlar.

Buhar banyosu veya duşu yapmak

Buhar banyosu veya buhar duşu almanın sağlığımız üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Romatizmal ağrıları ve gerginliği hafifletir, solunum problemlerinde anında rahatlama sağlar, cildin daha yumuşak olmasına yardımcı olur ve bağışıklık sistemini harekete geçirir. Yaşlı insanlar genellikle buhar banyosunu saunadan daha hoş bulurken, genç insanlar fiziksel efordan sonra faydalarını takdir edebilirler.

Buhar üretimi

Buhar üretimi bir düğmeye basılarak başlatılabilir ve kabin ısıtılır. Buhar, odanın içinde dolaşan taze hava sayesinde görülebilir ve hissedilebilir. Otomatik duyarlı kontrol sistemi, banyo yapan kişi tarafından fark edilmeden buhar üretimini buna göre artırarak veya azaltarak sıcaklığı girilen set değerine ayarlar.

Aromatik stimülasyon

Etkiler, aromatik kokular ve renkli aydınlatma ile yoğunlaştırılabilir. Buhar odasında on ila on beş dakika geçirdikten sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz.

Buhar banyosu buhar jeneratörleri hakkında ücretsiz uzman tavsiyesi alın

Bunlar da ilginizi çekebilir...