19.07.2021

10 maddede nemlendirici seçim rehberi

Nem kontrol uzmanı Condair, HVAC danışmanları için nemlendiricilerin belirlenmesine yönelik takip etmesi kolay 10 maddelik bir rehber yayınladı. Belge, bir nemlendirme projesi tasarlamanın en önemli unsurlarına genel bir bakış sunuyor ve AHU ya da ortam içi stratejisi, psikrometri, ürün boyutlandırma, teknoloji seçimi, kurulum ve hijyen yönetimi gibi konuları kapsıyor.

Condair Türkiye Genel Müdürü Gökhan Yalınay, “Şartname hazırlayanlar ve danışmanlar için bu nemlendirme rehberini yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Tasarımcıya ilk psikrometrik hesaplamalardan devreye alma ve bakımla ilgili hususlara kadar kapsamlı bir şekilde rehberlik ediyor. Bazı çok faydalı pratik kurallar içeriyor ve danışmanların dikkatini projenin önemli yönlerini gözden geçirmeye yönlendirerek olası verimsizlikleri bertaraf ediyor.”

Bu ücretsiz rehber buradan indirilebilir.

Gökhan Yalınay sözlerine şöyle devam ediyor: “Resimli rehber, her tür nemlendirici teknolojisini karşılaştırarak hem klima santrallerinin nemlendirilmesini hem de doğrudan ortama nem kontrolünü kapsar. Sunduğu kapsamlı tavsiyeler tarafsızdır ve Condair'in uzman satış ve servis ekiplerinin binlerce projedeki deneyiminden geliştirilmiştir."

Başlıca Haberlere geri dön 

Nemlendiricileri belirlemeye yönelik ücretsiz 10 maddelik rehberinizi almak için kaydolun


Nemlendirici seçimine yönelik ücretsiz 10 maddelik rehberinizi almak için kaydolun

Bunlar da ilginizi çekebilir...