08.07.2022

Condair'den Yeni Jetspray Kompak

Condair, yeni bir düşük kapasiteli doğrudan ortama spreyli nemlendirici olan JetSpray Kompak'ı piyasaya sürüyor. Yeni ürün ortam havasına saatte 30 kiloya kadar nem sağlayabilen iki nozuldan çok ince aerosoller oluşturmak için basınçlı hava kullanıyor.

Duvara monte sistem, lokal bir üretim sürecinin veya küçük bir odanın doğru ve güvenilir, düşük enerjili nemlendirmeye ihtiyaç duyabileceği baskı, tekstil ve gıda üretimi gibi endüstrilerde kullanım için idealdir. 30 kg nemlendirme sağlamak için, bir elektrikli buharlı nemlendirici yaklaşık 22kW tüketirken, JetSpray Kompak yalnızca yaklaşık 2,5kW'a ihtiyaç duyacaktır. Bu, yaklaşık %90 daha az elektrik tüketimine eşittir.

Sprey nemlendiriciler ayrıca evaporatif soğutmanın ek faydasını da sunar. Bir soğuk su nemlendiricisi atmosfere 30 kg nem verdiğinde, yaklaşık 20 kW soğutma üretilir. Ek soğutmadan yararlanan herhangi bir işlem için bu, klima maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir veya sıcak bir ortamı çok daha keyifli hale getirebilir.

JetSpray Kompak, şebeke veya RO suyunda çalışabilir ve bir ortamı yaklaşık +/-%4 RH'ye kadar kontrol eder. Mikrobiyal büyümeyle mücadele etmek ve hijyenik nemlendirme sağlamak için otomatik yıkama ve boşaltma döngülerini içerir. Gelen su kaynağını arıtmak için isteğe bağlı bir PureFlo antimikrobiyal su filtresi de mevcuttur.

Nemlendirici tam olarak monte edilmiş olarak tedarik edilir ve sadece duvara monte edilmesi, ardından elektrik, su ve gidere bağlanması gerekir. Ek nozul veya ilgili boru tesisatı kurulumu gerekmediğinden, kurulumu çok kolay bir sistemdir.

Kullanıcı kontrolü, dijital ekranlı, uzaktan yerleştirilmiş bir nem ölçer aracılığıyla gerçekleştirilir. Kullanıcı istediği nem seviyesini ayarlayabilir ve nemlendirici, atmosferi izleyecek ve buna göre nemlendiricinin çıkışını kontrol edecektir.

Başlıca Haberlere geri dön 
JetSpray Kompak, yeni bir düşük kapasiteli doğrudan ortama spreyli nemlendirici

İki nozuldan çok ince aerosoller oluşturmak için basınçlı hava kullanır

Sprey nemlendiriciler hakkında ücretsiz uzman tavsiyesi alın


Sprey nemlendirme konusunda ücretsiz uzman tavsiyesi alın

Bunlar da ilginizi çekebilir...