Yeni - Condair RS rezistanslı buharlı nemlendirici

Condair yeni bir rezistanslı buharlı nemlendiriciyi piyasaya sürüyor, Condair RS. Kireç tortusunun kolayca giderilmesini sağlayan bir patentli tortu yönetim sistemine sahiptir ve bu özelliği ile ana bakımlar arasında daha az bakım ve uzatılmış çalışma süreleri sağlar. Aynı zamanda en son teknoloji dokunmatik ekran kontrol teknolojisini de içerir ve standart olarak BMS'ye sahiptir ve RO (ters ozmos) suyuyla %±1 Bağıl Nemde çok hassas nem kontrolü sağlar.

Condair RS'in patentli tortu yönetim sistemi, kendi sınıfında tüm diğer nemlendiricilerden ayrı bir yere koymaktadır ve dünyada en kullanıcı dostu rezistanslı buharlı nemlendirici yapmaktadır. Isıtma elementlerini üstünde oluşan tortu çalışırken ayrılır ve kaynatma kazanının altına yerleştirilmiş bir tortu toplayıcı tankına düşer. Tortuyu nemlendiriciden temizlemek için kullanıcının tek yapması gereken bir düğmeye basarak sistemi tahliye etmek, tortu biriktiricisini süngü bağlantısından ayırmak, boşaltmak ve tekrar takmaktır. Nemlendirici nemlendiricinin ana kabinini açma ihtiyacı bile duymadan dakikalar içinde nem kontrolü sağlamaya dönebilir.

Ana servisle arasında daha uzun süreleri sağlamak için Condair RS'in su girişi ve tahliyesi tortu tıkanmalarını önlemek için bir soğuk su havuzuna yerleştirilmiştir. Bu orifisleri kaynama kazanlarının iç kaplaması ve dış duvarı arasına yerleştirerek izole edilmiş alandaki su sıcaklığı yaklaşık 55 C'de tutulur. İç kaplama tıkanmalara neden olan tortu düşmesini önler ve düşük su sıcaklığı doğrudan tortu oluşumunu baskılar. Ayrıca, tortu tankta biriktirilirken binanın boru tesisatına akması ve tıkaması önlenir.

Bu inovatif tortu yönetim özelliklerinin yanı sıra Condair RS çalışma ve kapsamlı raporlama fonksiyonlarının üzerinde akıllı kontrol sunan en son teknoloji dokunmatik ekranı içerir. Çalışma parametrelerinin yanı sıra kullanıcı sorun giderme önerilerini ve servis gereksinimlerini de görebilir. Bir USB bağlantı gelişmiş teşhis için performans verisinin, servis geçmişinin ve arızaların kayıt edilebilmesini ve Excel'e indirilebilmesini sağlar. USB portu aynı zamanda yazılımın kolayca güncellenebilmesini de sağlar. BMS BACnet ve Modbus protokolleriyle standart olarak dahil edilmiştir.

Condair RS'in önceden belirlenmiş bir çalışmama süresini takiben tüm sistemi tahliye eden bir opsiyonel hijyen paketi vardır. Solenoid valf, ünitenin en dibinde tortu biriktiricinin tahliyesine yerleştirildiği için nemlendiricide herhangi bir kalan su bırakılmadan tahliye eksiksiz tamamlanır. Hijyen paketi opsiyonu aynı zamanda, besleme hattını tahliye edebilecek ve tüm sistemin HTM uyumlu tam tahliyesini yapabilecek bir bina tarafı valfine çalışma sinyali gönderilmesini sağlar.

Buhar oluşturmak için kaynatma silindirindeki sudan akım geçiren elektrot boylerli nemlendiricilerin aksine Condair rezistanslı buhar nemlendiricisi suyu rezistans ısıtıcı elementleriyle kaynatır. Bu teknoloji, değiştirilebilir plastik silindirler yerine temizlenebilir paslanmaz çelik ısıtma silindirlerinin kullanımına izin verdiği için işletme maliyetini azaltır. Ayrıca, suyun iletkenliğinin ısıtmasına hiçbir etkisi olmadığından ters ozmos (RO) suyu kullanılabilir. Bu da ayrıca, tortu birikmesinin neredeyse tamamen ortadan kaldırılmasından dolayı bakım gereksinimlerini azaltır. Köpüklenmeyi kontrol etmek için mineral seyreltme döngüleri olmadan su seviyesi daha tutarlı olduğundan dolayı RO suyu nem kontrolünü %±1 Bağıl Neme kadar geliştirir.

Condair Group, inovatif, enerji açısından verimli ve hijyenik çözümler için global olarak standartları belirleyen dünyanın önde gelen ticari ve endüstriyel nemlendirme üreticisidir. Günümüzde 600'ü aşkın çalışanıyla Condair, Avrupa, Kuzey Amerika ve Çin'de üretim tesislerine sahiptir ve 14 ülkede kendi satış ve servis kuruluşlarımızla temsil edilmektedir ve dünya çapında 50'yi aşkın konumda dağıtım ortaklarından destek almaktadır.

Haberlere genel bakışa geri dön
Bir rezistanslı buharlı nemlendirici uzmanı ile bu gün konuşun.

Formu doldurun. Sizinle en kısa zamanda irtibat kuracağız.

Diğer haberler...