Yalnızca doğrudan bir tekstil imalat şirketi için çalışan kişiler için sunulan ücretsiz rehber. Teklif, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda geri çekilebilir.

Tekstil üretiminde 10 maddede nem kontrolüyle verimliliği artırmak için ücretsiz rehber

Tekstil üretimi sırasında elyaftan kaynaklanan buharlaşma kayıpları, nihai ürün verimini doğrudan ağırlık kaybı ile %4'e kadar azaltabilir. Elyaflar özellikle taraklama, eğirme, sarma ve dokuma sırasında hassastırlar.

İdeal iç nem içeriğinin altına düşen elyaflar daha az esnek olacak ve kopmaya daha yatkın olacaktır. Bu, tekstil makinelerinin duruş sürelerinin artması, bazen de yeniden ayarlanması ihtiyacından dolayı verimliliği azaltır.

Ayrıca elektrostatik birikimle de artan sorunlar, düşük nem oranına sahip bir tekstil fabrikasında karlılığı daha da etkileyecektir.

Bu kolay anlaşılır 10 maddelik rehber, uygulanabilecek en iyi nem kontrolüne ilişkin, tekstil üretim yöneticilerine paha biçilmez bir bakış açısı sunar. Nemlendirme teknolojisi ve uzmanlığı alanında dünya lideri olan Condair, dünyanın birçok yerinde bulunan değişik büyüklükteki tekstil fabrikalarında istenen nem seviyesinin tam olarak sağlamak için nemlendirme stratejileri geliştirmiştir.


Bu formu doldurun ve ÜCRETSİZ kopyanızı edinin

*alanın zorunlu olduğunu gösterir

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Tekstil üretimi nemlendirmesi

Tekstil üretiminde doğru nem düzeyi, karlılığı artıracak birçok faydaya sahiptir. Bunlar arasında ürün kalitesinin iyileştirilmesi, ürün ağırlı...

Click here

JetSpray düşük basınçlı atomizer nemlendirici

Ters Osmoz suyuna ihtiyaç duymadan sağlam çalışma. Basınçlı hava damlatma riski olmadan çok hızlı buharlaşmayı sağlar.

Click here