PureFlo, nemlendiriciler için ters ozmos su filtresi

PureFlo RO su filtresi çalışma sırasında oluşan kireç tortusunu önlemek ve nemlendirici bakımını azaltmak için nemlendirici besleme suyundan mineralleri uzaklaştırır.

Buharlı nemlendiricilerdeki enerji tüketimi, mineral konsantrasyonu ile mücadele etmek için tahliye edilen sıcak suyun miktarını azaltarak iyileştirilir. Nemlendirici daha az tahliye yaptığından dolayı su seviyesi daha istikrarlıdır ve bu nedenle daha hassas nem kontrol elde edilir.

PureFlo RO çalışmak için herhangi bir pompa veya tank gerektirmeyen hepsi bir arada bir su arıtma sistemidir. Üç model, 3 bar besleme basıncına kadar saatte 100, 250 veya 500 litre deminarilize su verebilir.

Sistem, tipik olarak %90 oranına kadar toplam çözünmüş katı madde tutabilir ve beslenen suyun %70'ini ters ozmos suyu olarak verebilen yüksek geri kazanım oranına sahiptir.

Ünite klorin ve çözünmeyen partikülleri bir mikrona kadar gideren 3 aşamalı ön filtrasyon düzeneği ile birlikte tam olarak gelir. İhtiyaç halinde yüksek miktarda Ters Osmoz suyu sağlayabilen büyük 23 litrelik tanka ve giriş su basıncı, filtrasyon basıncı, pompa basıncı ve çıkan su basıncını gösteren dört basınç göstergesine sahiptir.

Özellikleri ve faydaları

  • Nemlendiricilerdeki tortu oluşumunu neredeyse tamamen ortadan kaldırır
  • Nemlendirici bakım zamanı ve maliyetini azaltır
  • Buharlı nemlendiricilerin enerji tüketimini azaltır
  • Hassas nem kontrolü sağlar
  • Nemlendiricinin ömrünü uzatır

Şunlar da ilginizi çekebilir...