Psikrometrik Hesaplayıcı

Bu psikrometrik hesaplayıcı, bir endüstriyel nemlendirme sisteminin belirli iç ve dış ortam şartlarına göre istenen iç ortam nem değerine ulaşması için tavsiye edilen nemlendirme kapasitesini hesaplar. Bu araç nemlendirici kapasitesi seçimi için genel bir rehberdir, tavsiye niteliği taşımaz.

Bu form ortamınızın kesin nemlendirme koşullarını, belirli bir alanın incelenmesinden elde edilen verileri girerek anlamamıza yardımcı olabilir. Havadaki nemi oluşturan su seviyelerinin bilgilendirici bir görsel gösterimini oluşturmak için toplanan verileri hesaplayacağız.

İnsanlar dar bir sıcaklık ve nem aralığında kendilerini rahat hissederler ve makineler de aynı derecede hassastır. Belirli bir ortam için gereken ısıtma veya soğutma miktarının hesaplanması, Condair'in bu verilere danışarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyduğu havanın nem içeriği hakkında kapsamlı bilgi gerektirir. Uzman yardımımız ve verilerinizden oluşturulan grafik sayesinde, bağıl nem ve havadaki su miktarı ile ilgili parametrelerinizin kesin ve net grafik resmine güvenebilirsiniz.

Bu forma girilen verileri dikkatlice analiz ettikten sonra size göndereceğimiz tabloya bakarak, ortamınızın nemlendirme gereksinimlerine en iyi şekilde nasıl yaklaşabileceğinizi daha iyi anlayacaksınız. Söz konusu alanın işlevselliğine bağlı olarak (konut, veri merkezi, ofis vb.), Condair’in daha küçük kapasiteli nemlendiricilerden birinin arzu ettiğiniz sonuçları büyük ölçüde elde edebileceğini keşfedebilirsiniz.

Mevcut bilgiler ve psikrometrik hesaplayıcının yardımı ile elde edilen verileri kullanarak Condair’in geniş ürün yelpazesinden hangi ürünlerin projeniz için en uygun olacağını öğrenmek konusunda Ürün Seçim Rehberi size ışık tutacaktır.

Kanal içi / AHU ile nemlendirme

%RH
°C
%RH
°C
%
Sıfırla

İç ortamı doğrudan nemlendirme

%RH
°C
%RH
°C
m
m
m
Sıfırla

Hesaplamanızın e-posta ile size ulaşması için lütfen formu doldurun. Bu projenizde uzman tavsiyesi almak istiyorsanız en alttaki kutuyu da işaretleyin.

* işaretli alanlar zorunludur

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Ürün Seçim Rehberi

Online ürün seçicimiz ile projeniz için en uygun ürünlerin neler olduğunu bulun.

Daha fazlasını okuyun

myCoolblue uygulaması

Bir egzoz havası evaporatif soğutma sistemi ile mümkün olan potansiyel enerji tasarrufunu hesaplamak için uygulama.

Daha fazlasını okuyun

Condair Dünyasını Keşfedin

Condair dünyasını keşfedin, ürünlerimizin ve bilgimizin nerede, nasıl uygulandığını görün.

Daha fazlasını okuyun