Condair HP yüksek basınçlı hava kanalı içi nemlendirici

Condair HP, bir klima santralı (AHU) veya hava kanalına adiyabatik nemlendirme ve soğutma sağlar. Hava akışı boyunca monte edilmiş bir nozul dizisi yüksek basınç altında suyu atomize ederek hızla emilen bir ince sis oluşturur. Damla tutucu kademesi buharlaşamayan zerrecikleri tutarak ıslanma riski olmadan nemlendirme sağlar.

Nozul hatları bir yüksek basınçlı pompa istasyonuna ve RO (reverse osmos) sistemine bağlanır. Tek bir pompa istasyonu 1.300kg/h neme kadar birden fazla AHU'daki nozul hatlarını besleme kapasitesine sahiptir. Sistemin yüksek nemlendirme kapasitesi vardır ve sadece 2.2 kW elektrik tüketerek 884kW adiyabatik soğutma sağlar.

Nozullar ve bunların manifoltları yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yağsız çalışan yüksek basınçlı pompa da paslanmaz çelik konstrüksiyona sahiptir ve 8.000 çalışma saati garantilidir.

Hijyen, UV sterilizasyon ve düzenli yıkama döngüleri ile sağlanır ki böylece su sistemi bozacak şekilde sistemde kalmaz.

Özellikleri ve faydaları

  • Az enerji tüketen, yüksek kapasiteli nemlendirme ve soğutma
  • Tek bir istasyondan birden fazla AHU'yu besleyebilir
  • Nemlendirme ve evaporatif soğutma
  • Yüksek kalite paslanmaz çelik yapı
  • Montajı kolaydır ve servis gereksinimi azdır

Diğer az enerji tüketen hava kanalı içi nemlendiriciler...

Condair ME evaporatif nemlendirici ve soğutucu

Condair ME bir klima santralı (AHU) veya hava kanalına düşük enerji tüketen nem kontrolü ve evaporatif soğutma sağlar. İnova...

Daha fazlasını okuyun

Condair DL hibrit sprey ve evaporatif nemlendirici

Verimli ve hijyenik hava kanalı içi nemlendirme için sprey ve evaporatif teknolojileri bir araya getirir.

Daha fazlasını okuyun

Condair ESCO buharlı nemlendirici

Condair ESCO buharlı nemlendirici bir klima santralı veya hava kanalına buharlı nemlendirme için binanın mevcut buhar ağını ...

Daha fazlasını okuyun