Condair Grup İcra Kurulu

Oliver Zimmermann, CEO Condair Group

 

Oliver Zimmermann

CEO

"Hava ve su yoluyla üretkenlik, sürdürülebilirlik ve sağlık sağlama konusundaki Condair Vizyonumuz, en büyük hedefimizdir çünkü bu yalnızca tüm paydaşlarımıza verdiğimiz bir söz değil, aynı zamanda olağanüstü hedeflere ulaşma iddiamız ve bireylerimizin birlikte gelecek için başarılı bir dünya yaratması için itici güçtür.

Pazarlarımıza daha yakın olmak ve çeşitli müşterilerimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için 10 bölgesel Satış Kümemiz ve Ürün Destek ekiplerimiz arasında sıkı bir işbirliğinden oluşan bir organizasyon kurduk. Beş Stratejik İş Alanı (HVAC, OEM, Endüstriyel/Ticari Son Kullanıcı, Özel Son Kullanıcı ve Servis) aylık bazda tanımlanır ve raporlanır."

 

Torsten Bess, CFO Condair Group

 

Torsten Bess

CFO

Condair, uluslararası bir bağımsız şirketler grubundan gerçek anlamda entegre bir küresel organizasyona dönüşüyor. Bu, nemlendirme ve evaporatif soğutma alanındaki temel işimizi organik olarak ve satın almalar yoluyla daha da büyütmemizi sağlayacak.

Condair'in kurulumu benzersizdir: üç kıtada küresel bir üretim ayak izi ve 20 ülkede iyi tanınan yerel Condair satış ve hizmet organizasyonları ile faaliyet gösteren pazar segmentimizde tek oyuncuyuz."

 

Eric Roth, CTO Condair Group

 

Dr. Eric Roth
CTO

"Yıllık net satışlarımızın %6'sını araştırma ve geliştirme projelerine yatırıyoruz. Mevcut ürün geliştirme yol haritamız, müşteri geri bildirimlerine ve ihtiyaçlarına dayalı bir dizi ilginç ürün iyileştirmesinin yanı sıra bazı büyüleyici ve gelecek vaat eden inovasyon projelerini göstermektedir.

Vizyonumuz, aynı zamanda, eksiksiz bir yenilikçi bileşen yelpazesi sunarak nem kontrolü ve enerji optimizasyonu alanında bir çözüm sağlayıcı olma hedefimizdir.

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Vizyon & Misyon

Condair'in Vizyon ve Misyon Beyanlarını öğrenin

Daha fazlasını okuyun

Geçmiş

Condair tarihçesindeki önemli aşamaları öğrenin

Daha fazlasını okuyun

Condair Dünyasını Keşfedin

Condair dünyasını keşfedin, ürünlerimizin ve bilgimizin nerede, nasıl uygulandığını görün.

Daha fazlasını okuyun