Hamburg yakınındaki lojistik ve üretim merkezimiz

Hamburg metropol bölgesinin kalbinde yer alan Condair lojistik ve üretim merkezi EMEA, müşterilerimize kısa teslimat rotalarını ve hızlı teslimat sürelerini garanti etmek için mükemmel bir merkezdir. Doğrudan Hamburg Havalimanı'nda, otoyola ve Hamburg Limanı'na anında erişim imkanı sunan Condair, her zaman ana satış pazarlarına yakındır.

Lojistik, üretim ve satışa yönelik tüm konular Hamburg Havalimanı'nın hemen yanındaki Norderstedt'teki lokasyonumuzda bir araya geliyor. 8.500 metrekarelik alanda yaklaşık 130 çalışanımız, EMEA ekonomik bölgesindeki (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda Condair Systems ile Orta Avrupa'daki doğrudan oda havası nemlendirmesine yönelik satış departmanı da bu lokasyondadır.

Üretim ve servis
Verimlilik ve kaliteye yönelik sürekli iyileştirmeler, bu 5.000 m2'lik üretim ve lojistik tesisinde günlük faaliyetlerin bir parçasıdır. İki kata yayılan tesisimiz, ürün portföyümüzdeki tüm ürün gruplarından ürünler üretmektedir:
izotermal (buharlaştırma) sistemlerden adyabatik nemlendirme (buharlaştırma ve atomizasyon) sistemlerine, kanal nemlendirmeden doğrudan oda nemlendirme sistemlerine ve hijyenik su arıtma sistemlerine kadar. Ayrıca her yıl binlerce sistem Servis ve Bakım departmanımız tarafından kontrol edilmekte, temizlenmekte ve yenilenerek müşterilerimizin uzun süreli hijyenik kullanımı sağlanmaktadır.

 Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Performansı artıran ortam iklimi
Üretkenlik ve iklimsel konfor el ele gider: sıcaklık, bağıl nem ve CO2 konsantrasyonu tüm çalışma alanlarında en iyi şekilde düzenlenir, böylece çalışanlarımızın performansı ve sağlığı desteklenir.

Kalite yönetimi

Üretim ekipmanlarının verimli ve kaynak dostu kullanımını sağlamak amacıyla performans göstergeleri sürekli olarak toplanmakta ve analiz edilmektedir. Bu, üretim akışlarının ve organizasyonel süreçlerin sürekli optimizasyonunu ve bunların müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmasını sağlar. Profesyonel bir Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2015 sertifikası, dış ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek standartlarımızı belgelemektedir.

Çalışma alanlarından daha fazlası

Çalışmanın eğlenceli olduğu, sağlıklı ve motive edici işyerleri hedefimizdir:  • buna gün ışığıyla dolu ofis ortamları, yüksekliği ayarlanabilen ayakta/oturup çalışma alanları da dahildir

  • ve akustik açıdan etkili tavan elemanları

  • ergonomik olarak optimize edilmiş üretim hatlarının yanı sıra

  • günlük meyve sepeti ve sağlıklı bir öğle yemeği.


Çok sayıda toplantı adası ve dinlenme alanı bulunan açık ofisler, hızlı ve etkili iletişimi sağlar ve işbirliğini teşvik eder.


Condair Operations GmbH
Nordportbogen 5
22848 Norderstedt, Deutschland
Tel. +49 40 52 47 266 0

Condair Operasyon ve Eğitim Merkezi, Hamburg yakınlarındaki yeni tesislerimizde

Hamburg yakınlarındaki Condair Operasyon ve Eğitim Merkezi
Condair Karşılama Masası
Bekleme alanında görüntülenen Condair iklim koşulları
Condair bilgi ekranı