Condair RM düşük kapasiteli rezistanslı buharlı nemlendirici

Bu rezistanslı buharlı nemlendirici, 2-8kg/saat aralığında kapasitede modellere sahiptir. Rezistanslı ısıtıcı teknolojisinin verimli performansı ile düşük kapasiteli buharlı nemlendirmeye ihtiyaç duyan uygulamalar için ideal çözümdür.

Rezistanslı ısıtmanın faydaları arasında değiştirilebilir bir kaynama haznesi yerine temizlenebilir bir kaynama haznesi, şebeke veya RO suyu ile çalışma yeteneği bulunur. 

RO suyu ile çalıştırıldığında, servis ihtiyacı ile birlikte kireç oluşumu önemli ölçüde azaltılır.

Condair RM bir kanala veya klima santrali ünitesine buharlı nemlendirme sağlayabilir.

Akıllı su kontrol sistemi, tahliye döngülerinin su kalitesine göre programlanmasını sağlar. Yüksek mineralli su ile çalıştırıldığında, servis gereksinimlerini azaltmak için drenaj döngüleri daha sık olabilir ve düşük mineralli su ile çalıştırıldığında ise su ve enerji tasarrufu için uzatılabilir.

Yalnızca 470 mm genişliğinde, 350 mm yüksekliğinde ve 150 mm derinliğinde Condair RM boyut olarak oldukça kompakttır. Opsiyonel bir ayak ve yandan giriş boru tesisatı bağlantılarıyla duvara veya zemine monte edilebilir.

Özellikler ve Faydalar

  • Tam modülasyonlu 2-8 kg/saat aralığında kapasitede modeller
  • Çok kompakt ve ekonomik rezistanslı buharlı nemlendirici
  • Şebeke veya RO su ile çalıştırılabilir
  • Branşman kanalları, bilgisayar sistemi iklimlendirme üniteleri ve MRI odalarında bölgesel kontrol için ideal
  • Dokunmatik ekranlı kumanda ve BMS'ye (Modbus) bağlanabilir

Küçük ama güçlü

Condair RM, rezistanslı ısıtma teknolojisi ile kompakt bir boyuta ancak çok verimli bir performansa sahiptir. RO suyu üzerinde çalışabilmesi, sistemde kireç oluşumunu azaltır ve bakım gereksinimlerini azaltır.

Condair RM buharlı nemlendirici hakkında ücretsiz uzman tavsiyesi alın

Şunlar da ilginizi çekebilir...