Defensor PH28 mobil nemlendirici

Bu ticari mobil nemlendirici 2.7L/h'ye kadar nemlendirme kapasitesiyle 900m³'e kadar alanlar için idealdir. Doldurmalar arasında uzun aralıklar sağlamak için 30L büyük su tankına sahiptir. Su tankının ufak tekerlekleri vardır, böylece doldurma için kolayca ayrılabilir ve su kaynağına tekerleklerle taşınabilir.

Defensor PH28 aynı zamanda şebeke suyuna bağlanan otomatik doldurma modeli de mevcuttur ve herhangi bir RAL renginde tedarik edilebilir (beyaz standarttır).

Ünite, elektrikli buharlı nemlendiricilerin yüksek işletme maliyetleri olmadan düşük enerjiyle çalışan evaporatif teknolojiyi kullanır. Tam güçte sadece 128W elektrik tüketir.

Nemlendirici aynı zamanda nemlendirme yaparken partikülleri atmosferden uzaklaştırarak havayı filtreler ve kalitesini daha da artırır. Dörtlü filtre sistemi 0.1 mikron kadar küçük partikülleri uzaklaştırabilir.

Dijital kumanda paneli, bir programlanabilir zamanlayıcı ve çıktıyı istenen düzeyde olmasını kontrol eden bir entegre dijital nem ölçer içerir. Kumanda paneli izinsiz erimişimi önlemek için bir klavye kilitlemesi özelliğine sahiptir. Aynı zamanda opsiyonel harici sensör de mevcuttur.

Gümüş iyonizasyon elektrotları hijyenik çalışmayı sürdürmek için hazneye su arıtma sağlar.

Özellikleri ve faydaları

  • Düşük işletme maliyetli düşük enerji tüketen evaporatif nemlendirme
  • Kolay doldurma için küçük tekerlekli sökülebilir büyük 30L su tankı.
  • Nem kontrolü ve hava arıtma sağlar
  • Dahili nem ölçer ve zamanlayıcılı dijital kumanda paneli
  • Sürekli çalışma için şebeke suyuna bağlanabilir

Diğer oda içi nemlendiriciler...

Defensor PH15 mobil nemlendirici

Saatte 1.7 litre nemlendirme kapasitesiyle ve ayrılabilir tekerlekli 20 litre su tankıyla 580m³ hacme kadar alanlar için uyg...

Daha fazlasını okuyun